Nabízím doučování občanské nauky

Výpis inzerátů

Doučování Českého jazyka a literatury

21.10. 2017, biologie, čeština, čtenářský deník, občanská nauka, , , Děčín, Ústí nad Labem,

Ahoj, už mám po maturitě, nyní jsem studentkou pedagogické fakulty obor Filologie. Miluji práci s dětmi, proto nabízím doučování především Českého jazyka a literatury, ráda pomůžu i s humanitní mi předměty na úrovni základní školy. Vlastním auto, tudíž ...

Cena: Dohodou


Doučování angličtiny a humanitních předmětů

20.10. 2017, angličtina, dějepis, občanská nauka, společenské vědy, zeměpis, , , , Celá Praha, Praha 1, Praha 2, Praha 3, Praha 6, Praha 7,

Kvalifikovaný učitel s dlouholetou praxí nabízí dučování angličtiny, dějepisu, zeměpisu, ON a společenských věd. V případě zájmu mě prosím kontaktujte přes formulář.

Cena: 200


Individuální a firemní výuka

9.10. 2017, angličtina, čeština, čeština pro cizince, občanská nauka, účetnictví, , , , Celá Praha,

Dobrý den, realizujeme individuální a v celém spektru předmětů ZŠ, SŠ a VŠ + firemní výuku cizích jazyků, prodejních, obchodních a manažerských dovedností dle potřeby a domluvy.

Cena: Dohodou


Nabízím doučování společenských věd, dějepisu a všeobecného přehledu

21.9. 2017, dějepis, občanská nauka, ostatní, společenské vědy, , , Celá Praha,

Vystudoval jsem UK v Praze, pracuji jako dlouholetý učitel na gymnáziu, doučuji k maturitě nebo běžně v průběhu roku, vyznávám osobní přístup, absolvoval jsem mnoho kurzů u nás i v zahraničí, cena za dojíždění dohodou.

Cena: 300


Nabízím doučování - AJ, dějepis, biologie, občanská nauka (ZŠ)

17.9. 2017, angličtina, biologie, dějepis, občanská nauka, , Frýdek-Místek, Opava,

Žákům základní školy nabízím doučování následujících předmětů: AJ, dějepis, občanská nauka a biologie. Ze všech uvedených předmětů jsem úspěšně odmaturovala, dva z nich (angličtina, historie) budu letos prvním rokem studovat na VŠ. Zájemcům mohu pomoci ...

Cena: 200-250 Kč


Nabízím přípravu na zkoušky na VŠ TSP a OSP

15.9. 2017, dějepis, občanská nauka, ostatní, , , Brno-město, Brno-venkov,

Nabízím doučování v oblasti zkoušek na VŠ. Jedná se jak o testy TSP tak o testy OSP. Kromě tohoto nabízím také doučování s dějepisu a OV.

Cena: 200


Nabízím doučování pro žáky základních škol

9.9. 2017, angličtina, čeština, dějepis, matematika, občanská nauka, , Celá Praha, Praha-východ, Praha-západ,

Jsem studentka třetího ročníku gymnázia, připravující se na pedagogickou fakultu Karlovy univerzity. Nabízím doučování, ovšem není problém domluvit se na tom, že bych vaše dítě vyzvedávala klidně i ze školy v dny, kdy by bylo doučování.

Cena: Dohodou


Doučování Brno-město

3.9. 2017, angličtina, biologie, čeština, matematika, občanská nauka, , , Brno-město,

Ahoj, nabízím doučování v Brně. Jsem studentkou psychologie na Fakultě soc. studií Masarykovy univerzity. Předtím jsem studovala osmileté gymnázium. Ráda vám pomůžu s různými předměty, vše záleží na domluvě. Neváhejte se ozvat. :-)

Cena: Dohodou


Nabízím doučování

31.8. 2017, čtenářský deník, němčina, občanská nauka, pedagogika, psychologie, , , , Liberec,

Tento rok jsem úspěšně složila bakalářské státní zkoušky z německého jazyka a humanitních studií. Nabízím tedy doučování německého jazyka ve všech úrovních dle vašeho přání, občanské výchovy, pedagogiky nebo psychologie.

Cena: 200


Nabízím doučování pro děti na prvním stupni ZŠ

29.8. 2017, angličtina, čeština, matematika, občanská nauka, sloh, , Celá Praha,

Nabízím individuální výuku pro děti na základní škole, na prvním stupni. Je mi 19 let a mám vystudované všeobecné gymnázium. K dětem mám kladný vztah a ráda jim se vším do školy pomůžu a vše nejasné vysvětlím. Těším se na případnou spolupráci.

Cena: 250/hod


1  

Zobrazuji 1 – 10 z celkem 10 inzerátů