Nabízím doučování literatury

Výpis inzerátů

DOUČOVÁNÍ ANGLICKÉHO JAZYKA

21.10. 2017, angličtina, čeština, čtenářský deník, dějepis, literatura, , , , Pardubice,

Nabízím doučování z angličtiny a českého jazyka. Doučování přizpůsobím Vaším osobním potřebám a k výuce přistupuji velice zodpovědně. Jsem studentka Univerzity Pardubice obor Historicko-literární studia, mám maturitu z Anglického gymnázia a maturitu z ...

Cena: Dohodou


Nabízím doučování ČJ

21.10. 2017, čeština, literatura, sloh, , , , Rakovník,

Nabízím doučování ČJ, literatury, slohu - příprava k maturitě, přijímacím zkouškám. Vystudovala jsem magisterský program Učitelství českého jazyka a literatury pro SŠ na filozofické fakultě Karlovy univerzity. Na stejné fakultě jsem vystudovala také bakalářský ...

Cena: 150


Nabízím doučování hlavně pro žáky ZŠ

18.10. 2017, čeština, čeština pro cizince, literatura, ruština, společenské vědy, , , Celá ČR, Karviná,

Nabízím spolehlivost a lidskost. Dokáži naučit. Žáky základních škol naučím většinu předmětů. Převážně český jazyk a ruštinu. Ruština/český jazyk i pro studenty nižších ročníků středních škol. Karviná osobně nebo možnost doučování na dálku např. Skype.

Cena: Dohodou


Nabízím kvalitní doučování AJ

18.10. 2017, angličtina, čeština, literatura, , , , Zlín,

Anglický jazyk, popřípadě anglická či česká literatura... Případně příprava na maturitu. Absolvovala jsem Bc z Anglické filologie, nyní se věnuji v Olomouci lingvistice a komunikaci (Mgr.).

Cena: 150,-/hod


Zábavné doučování!

17.10. 2017, angličtina, čeština, čtenářský deník, literatura, sloh, , , Celá Praha, Beroun, Praha-západ,

Ahoj, jsem studentka jazykové školy a nabízím nárazové nebo pravidelné doučování angličtiny a češtiny. Pomůžu ti s přípravou na test nebo přijímací zkoušky. Materiály si připravuji sama. Budu ráda, když se ozvete.

Cena: 150kč/h


Studentka gymnázia nabízí doučování

16.10. 2017, literatura, sloh, společenské vědy, , Celá Praha,

Studentka Slovanského gymnázia nabízí doučování pro zejména první stupeň základní školy. Není ovšem problém i stupeň druhý. Doučuji česká jazyk, literaturu a sloh, společenské vědy a také angličtinu. Mám zkušenost s doučováním dětí prvního i druhého ...

Cena: 180


Zábavné doučování!

16.10. 2017, angličtina, čeština, čtenářský deník, literatura, sloh, , , Celá Praha, Beroun, Praha-západ,

Ahoj,je mi 20 let a studuji jazykovou školu. Mám několikaleté zkušenosti s doučováním. Nabízím doučování angličtiny a češtiny. Pomůžu ti před testem, velkou písemkou, nebo s přípravou na přijímací zkoušky. Materiály si připravuji sama.

Cena: 150,-/h


Doučování zábavně!

12.10. 2017, angličtina, čeština, čtenářský deník, literatura, sloh, , , Celá Praha, Beroun, Praha-západ,

Ahoj,je mi 20 let a studuji jazykovou školu. Mám několikaleté zkušenosti s doučováním. Nabízím doučování angličtiny a češtiny. Pomůžu ti před testem, velkou písemkou, nebo s přípravou na přijímací zkoušky. Materiály si připravuji sama.:)

Cena: 150kč/h


Doučování Čj a literatura, Lanškroun a Jevíčko

12.10. 2017, čeština, literatura, , , Svitavy, Ústí nad Orlicí,

Nabízím doučování českého jazyka (pravopis, sloh, mluvnice) a literatury. Doučování je možno v Lanškrouně (odpoledne v týdnu) a v Jevíčku (o víkendu).

Cena: Dohodou


Doučování českého jazyka a matematiky

3.10. 2017, čeština, čeština pro cizince, literatura, matematika, sloh, , , České Budějovice,

Dobrý den, nabízím přípravu k přijímacím zkouškám pro všechny z 9.třídy.Již jsem úspěšně připravila studenty jak k matematické části, tak k jazykové části. Dále nabízím doučování jak pro studenty základní školy, tak studenty střední školy z českého ...

Cena: 250Kč/hod


1  2  3  další >

Zobrazuji 1 – 10 z celkem 22 inzerátů