Hledám doučování němčiny

Výpis inzerátů

Maturitní otázky

13.5. 2020, němčina, , Celá ČR,

Dobrý den, nenašla by se zde dobrá duše, co by mi opravila a zkontrolovala několik maturitních otázek z němčiny? Moc by mi to pomohlo.

Cena: Nabídněte


Lektor německého jazyka (Ostrava,Brušperk, Skype)

11.5. 2020, němčina, , , , Celá ČR, Frýdek-Místek, Karviná, Ostrava-město, Ústí nad Labem, Vsetín, Zlín,

Jazyková škola Smartclass hledá české lektory i rodilé mluvčí pro výuku německého jazyka (individuální a skupinové kurzy v Ostravě, Brušperku/přes Skype (pro děti i dospělé). V případě zájmu, prosím, zašlete svůj životopis na info@pema-smart.cz. Vhodné i pro studenty.

Cena: Neuvedena


Lektor německého jazyka (Ostrava,Brušperk, Skype)

29.4. 2020, němčina, , , , Celá ČR, Celá Praha, Brno-město, Frýdek-Místek, Hradec Králové, Kroměříž, Ostrava-město,

Jazyková škola Smartclass hledá české lektory i rodilé mluvčí pro výuku německého jazyka v Ostravě, Brušperku/přes Skype (pro děti i dospělé). V případě zájmu, prosím, zašlete svůj životopis na info@pema-smart.cz.

Cena: Neuvedena


Lektor/ka německého jazyka

29.4. 2020, němčina, , , , Jičín,

Pro firemní výuku hledáme lektora/rku německého jazyka v místě Hořice v Podkrkonoší. Výuka vždy v pondělí a ve čtvrtek v čase 12:20 - 14:20 hodin pro dvě skupinky účastníků. Zahájení v září 2020. Odměna činí 300 Kč / 60 minut (případně dle domluvy) Požadujeme ...

Cena: V textu


Lektor/ka německého jazyka

2.4. 2020, němčina, , Jičín,

Firemní kurz německého jazyka v Hořicích pro 2 skupinky účastníků. Výuka vždy v pondělí a ve čtvrtek v čase 12:20 - 14:20 hodin. Požadujeme certifikát z němčiny na úrovni min. C1. a VŠ vzdělání.

Cena: Dohodou


1  

Zobrazuji 1 – 5 z celkem 5 inzerátů