Hledám doučování Celá Praha

Výpis inzerátů

Výměna

dnes, programování, , , , Celá Praha,

Potřebuji vytvořit webové stránky a nabízím výměnou výuku či doučování matematiky, francouzštiny, španělštiny nebo češtiny.

Cena: V textu


Ekonomie prvák VŠ

včera, ekonomie, , Celá Praha,

-hledám doučko z ekonomie, jsem na kombinované formě - je toho na mě moc -hledám člověka, který by mě zábavnou formou (2xtýdně po 1,5h) učil (od začátku) + vysvětlování grafů atd -nabízím 200/60min -Praha 6 Děkuji!

Cena: 200


Doučování začatečníka anglický jazyk

včera, angličtina, , , , Celá Praha,

Hledám nejlépe studentku, paní na mateřské dovolené nebo v důchodě na doučování angličtiny pro úplného začátečníka. Výuka pouze osobně ne přes skype. Jestli vás nabídka zaujala prosím napište do zprávy své jazykové zkušenosti.

Cena: 180


French Teacher/professeur de français

18.10. 2017, francouzština, , , , Celá Praha,

Je cherche un professeur de français./We are looking for new French Teachers. We offer competitive remuneration and the possibility of further systematic education, and many other benefits. If you are interested in the co-operation offered, please send your CV to: learn.teach.havefun@gmail.com.

Cena: Dohodou


Lektor cizích jazyků nebo ČJ pro cizince

18.10. 2017, angličtina, čeština pro cizince, francouzština, němčina, španělština, , , , Celá Praha,

Jazyková škola se sídlem v Praze hledá lektory cizích jazyků (AJ, NJ, ŠJ, FJ, RJ, IT, čínština, korejština) a lektory ČJ pro cizince. Zaměřujeme se primárně na firemní kurzy. Spolupracujeme se společnostmi, jako jsou: Staropramen, Remax, Volvo, Kaufland. Popis práce: ...

Cena: 250/hod


Učitelka do MŠ

17.10. 2017, ostatní, , , , Celá Praha,

Hledám učitelku s kvalifikací pro mateřské školy do soukromé školky v Praze 4-Braníku, 20 hodin týdně (3 dny v týdnu). Možno na ŽL (120-140 Kč/hod.) nebo zaměstnanecký poměr (11500 Kč). Strava, školení zdarma.

Cena: Dohodou


Doučování výměnou

17.10. 2017, španělština, , , , Celá Praha,

Ahoj, hledám doučko výměnou.Ja potřebuji španielstinu z bodu nula (hlavne konverzace a gramatika). Mohu nabídnout makro, mikro, účto, štatistika a matematika SŠ a Bc. úroveň. Místo hlavně NTK Pha 6

Cena: Neuvedena


Deutschlehrer/in. (deutsch als fremdsprache)

17.10. 2017, němčina, , , , Celá Praha,

Wir suchen motivierte Deutschlehrer/innen./We are looking for new German Teachers. We offer competitive remuneration and the possibility of further systematic education, and many other benefits. If you are interested in the co-operation offered, please send your CV to: learn.teach.havefun@gmail.com.

Cena: Dohodou


Lektor AJ - Hradčanská

17.10. 2017, angličtina, , , , Celá Praha,

Jazyková škola Prague Institute hledá lektora angličtiny pro kurz konverzace (3 studenti, středně pokročilí). Čas výuky: 8:30-10:00 středa nebo čtvrtek, zahájení ihned. Místo výuky: metro Hradčanská. Odměna: 400-480 Kč/90 min

Cena: V textu


English, French or German teacher/lektor AJ, FJ nebo NJ

17.10. 2017, angličtina, francouzština, němčina, , , , Celá ČR, Celá Praha, České Budějovice, Liberec, Olomouc,

Hello teachers! We are looking for English, French and German teachers in Prague, České Budějovice, Liberec or Olomouc who love their work and are able to pass their enthusiasm on to their students. We offer competitive remuneration and provide excellent facilities in the centre ...

Cena: Dohodou


1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  další >

Zobrazuji 1 – 10 z celkem 122 inzerátů