Nabízím doučování dějin výtvarné kultury

Výpis inzerátů

Doučování dějin umění a dějepisu

dnes, dějepis, dějiny výtvarné kultury, , , , Liberec,

Nabízím doučování dějepisu a dějin umění. Mám vysokoškolské vzdělání v oboru dějin umění (mgr.) a latinského jazyka (bc.). Nyní dokončuji pedagogické minimum pro výuku na středních školách. Mohu doučovat přes skpye.

Cena: Nabídněte


Nabízím jazykové korektury česky psaných textů

28.3. 2021, biologie, čeština, dějepis, dějiny výtvarné kultury, ekologie, , , , Bruntál, Břeclav, Česká Lípa, České Budějovice, Český Krumlov, Děčín, Domažlice,

Ahoj, jsem studentkou českého jazyka na vysoké škole a nabízím tímto korekturu jak kvalifikačních prací (bakalářky, diplomky), tak jakýchkoli jiných (česky psaných) textů – seminární práce, články, povídky... Oprava BP: 800 Kč, oprava DP: 1200 Kč, cena ostatních ...

Cena: V textu


Výuka francouzštiny - Tchèque pour les étrangers - Czech for foreigners

2.3. 2021, angličtina, čeština pro cizince, dějiny výtvarné kultury, francouzština, , , , Praha 3,

Nabízím kurzy francouzštiny v češtině či angličtině. I offer individual courses of Czech or French for foreigners. I'm bilingual Czech / French speaker. J'offre des cours de tchèque pour tous les niveaux.

Cena: 550


Profesionální příprava dětí na ZŠ

27.2. 2021, čeština, dějiny výtvarné kultury, hudební výchova, literatura, , Celá Praha,

Nabízím profesionální přípravu dětí na základní školu formou dopoledního hlídání spojeného s kreativním učením a výtvarným tvořením. Po domluvě možné i v odpoledních hodinách. Mám pedagogické vzdělání - VŠ.

Cena: Dohodou


1  

Zobrazuji 1 – 4 z celkem 4 inzerátů