Nabízím doučování Karviná

Výpis inzerátů

Doučování matematiky(fyziky)

dnes, fyzika, matematika, , , , Frýdek-Místek, Karviná, Ostrava-město,

Připravím na vzučování, na přijímací zkoušky na SŠ,VŠ, k maturitě, pomohu s vypracováním programu,seminární práce. Doučuji ve svém bytě v OV-Jih,dostupném MHD, po celý týden.

Cena: 150 Kč /60min


Nabízím doučování NJ

16.10. 2016, němčina, , , Frýdek-Místek, Karviná, Ostrava-město,

Jsem vystudovaná učitelka NJ s více než 11-letou praxi. Doučuji většinou v podvečerních hodinách v místě svého bydliště - Václavovicích. Cena: 200kč/60min.

Cena: 200


Doučování matematiky (nejen) pro maturanty

14.10. 2016, matematika, , , Bruntál, Frýdek-Místek, Karviná, Nový Jičín, Opava, Ostrava-město, Přerov,

Připravuji na maturitu a na vysokoškolské přijímačky, zápočty a zkoušky. Studentům věnuji patřičnou, zaslouženou energii a pozornost. A dosahuji výsledky. Nevíte, jaký jste talent, dokud ho v sobě neobjevíte..

Cena: 350 kč/hod.


Výpočet příkladů z matematiky

11.10. 2016, matematika, , , , Karviná, Opava, Ostrava-město,

Nabízím levně vypočítání různých příkladů z matematiky s vysvětlivkami postupu výpočtu (zaslání mailem nebo přes facebook) popř. zodpovězení případných dotazů k postupu výpočtu mailem.

Cena: V textu


Doučování - matematika, Ostrava

7.10. 2016, matematika, , , , Frýdek-Místek, Karviná, Opava, Ostrava-město,

Nabízím doučování matematiky na úrovni ZŠ, SŠ vč. gymnázia, VŠ pouze v rozsahu 1. a 2. semestru, připravím na státní maturitu, reparát, přijímací zkoušky na SŠ nebo VŠ, písemky nebo zkoušky v průběhu roku. Jsem absolvent VŠ s dlouholetými zkušenostmi ...

Cena: 150 Kč/60 minut


Anglicky se nikdy nenaučím!

5.10. 2016, angličtina, , , , Celá Praha, Karviná, Klatovy, Kolín, Kroměříž, Kutná Hora, Svitavy,

Nemám na jazyky talent. O tom jsem byla pevně přesvědčená (a moje učitelka ze školy také) až do svých dvaceti let. Dnes mi je 35 a mluvím plynule. Angličtinu jsem si zamilovala a pomáhám lidem, kteří na tom jsou jako před lety já, aby se už konečně rozmluviil ...

Cena: 200 / lekce


Anglický jazyk - Orlová

4.10. 2016, angličtina, , , , Karviná,

Nabízím výuku a doučování anglického jazyka na všech úrovních, připravím ke zkouškám, pracovnímu pohovoru, konverzační hodiny, gramatické hodiny, doučování žáků

Cena: Dohodou


Počítání Příkladů z Matematiky a Statistiky

3.10. 2016, ekonomie, fyzika, matematika, statistika, účetnictví, , , , Celá ČR, Karviná, Opava, Písek, Plzeň-město, Sokolov, Svitavy,

Poskytuji výpočet příkladů z matematiky, fyziky a statistiky, spolu s kompletním a srozumitelným postupem řešení každého příkladu. Vypočtené příklady Vám poslouží jako příprava na maturitu, písemku, přijímačky, test, zápočet či zkoušku. Nechte si pomoci od profesionála.

Cena: Dohodou


Doučování matematiky(fyziky)

3.10. 2016, fyzika, matematika, , , , Frýdek-Místek, Karviná, Ostrava-město,

Připravím k přijímacím zkouškám na SŠ a VŠ,k maturitě, pomohu s vypracováním programu(cena bez příplatku na agenturu),ve svém bytě OV-Jih,dostupném MHD,od PO do NE, od 8.00 - 20.00 h.

Cena: 150 Kč /60min


Doučování matematiky v Bohumíně

2.10. 2016, matematika, , , , Karviná, Ostrava-město,

Jsem absolventkou matematického oboru a s doučováním mám víc než šestiletou praxi. V Bohumíně doučuji u sebe ve Starém Bohumíně, případně u klienta pouze v centru. U vysokoškolské výuky potřebuji vidět příklady předem. Cena u mě doma: 150 Kč/45 min, u klienta 200 Kč/45 min.

Cena: 150 - 200 Kč/45 min


1  2  další >

Zobrazuji 1 – 10 z celkem 19 inzerátů