Nabízím doučování Karviná

Výpis inzerátů

Počítání Příkladů z Matematiky a Statistiky

12.1. 2017, ekonomie, matematika, statistika, účetnictví, , , Celá ČR, Bruntál, Frýdek-Místek, Karviná, Nový Jičín, Opava, Ostrava-město,

Poskytuji výpočet příkladů z matematiky a statistiky, spolu s kompletním a srozumitelným postupem řešení každého příkladu. Vypočtené příklady Vám poslouží jako příprava na maturitu, písemku, přijímačky, test, zápočet či zkoušku. Nechte si pomoci od profesionála.

Cena: Dohodou


Chcete se už konečně rozmluvit anglicky?

10.1. 2017, angličtina, , , , Celá Praha, Karviná, Kladno, Klatovy, Kolín, Kroměříž, Kutná Hora,

Já jsem se to naučila při tříletém pobytu v New Jersey. Jako lektorka angličtiny se dnes a denně setkávám s lidmi, kteří mají slušné základy, ale bojí se mluvit. Proto jsem připravila e-book Jak se už konečně rozmluvit anglicky, který Vám pomůže získat potřebné ...

Cena: zDARma


Doučování angličtiny Orlová

4.1. 2017, angličtina, , , , Karviná,

Vyučuji a doučuji anglický jazyk na úrovních A1-C1, mám pedagogické vzdělání a praxi. Vedu také konverzační hodiny a hodiny obchodní angličtiny. Přizpůsobuji se vždy konkrétní úrovni a požadavkům studenta.

Cena: 200


Matematika - Účinné doučování s výsledky

4.1. 2017, matematika, , , , Bruntál, Frýdek-Místek, Karviná, Nový Jičín, Opava, Ostrava-město,

Nabízím kvalitní doučování matematiky, se kterým budete spokojeni. Připravuji na VŠ zápočty a zkoušky, SŠ a VŠ přijímačky, maturitu, písemky, testy, .. Příjemná spolupráce, individuální přátelský přístup, trpělivost a upřímná snaha pomoci jsou samozřejmostí.

Cena: 400 Kč/60 min.


Doučování matematiky v Bohumíně

3.1. 2017, matematika, , , , Karviná, Ostrava-město,

Jsem absolventkou matematického oboru a s doučováním mám víc než šestiletou praxi. V Bohumíně doučuji u sebe ve Starém Bohumíně, případně u klienta pouze v centru. U vysokoškolské výuky potřebuji vidět příklady předem. Cena u mě doma: 150 Kč/45 min, u klienta 200 Kč/45 min.

Cena: 150/200 za 45 minut


Výpočet příkladů z matematiky

29.12. 2016, ekonomie, matematika, statistika, účetnictví, , , Celá ČR, Bruntál, Frýdek-Místek, Karviná, Nový Jičín, Opava, Ostrava-město,

Absolvent MatFyzu nabízí vypočítání příkladů z matematiky pro střední a vysoké školy.

Cena: Dohodou


Doučování matematiky pro tebe

14.12. 2016, matematika, , , , Bruntál, Frýdek-Místek, Karviná, Nový Jičín, Opava, Ostrava-město,

Dělá ti matematika problém? Rád ti s ní pomůžu! Poskytuji profesionální doučování matematiky pro žáky a studenty středních škol a univerzit. Pokud dáváš přednost kvalitě a výsledkům před cenou, určitě mě kontaktuj.

Cena: 500 Kč\60 min.


Doučování ZŠ, SŠ angličtiny + příprava na maturitu

8.12. 2016, angličtina, , , Karviná, Ostrava-město,

Nabízím doučování angličtiny ZŠ, SŠ úrovně + přípravu k maturitě. Na VŠ studuji angličtinu+španělštinu, vlastním certifikát FCE (úroveň jazyka mám však již C1). V případě zájmu mě prosím kontaktuje.

Cena: 200/90min


Doučování matematiky(fyziky)

8.12. 2016, matematika, , , , Frýdek-Místek, Karviná, Ostrava-město,

Pomohu s přípravou na vyuč.hodinu, k přijímacím zkouškám, k maturitě,ke zk.na VŠ, ve svém bytě dostupném MHD v OV-Jih i o víkendech a prázdninách.

Cena: 150 Kč /60min


Počítání Příkladů z Matematiky a Statistiky

6.12. 2016, matematika, , , , Karviná, Klatovy, Prostějov, Sokolov, Svitavy, Šumperk, Tachov,

Poskytuji výpočet příkladů z matematiky a statistiky, spolu s kompletním a srozumitelným postupem řešení každého příkladu. Vypočtené příklady Vám poslouží jako příprava na maturitu, písemku, přijímačky, test, zápočet či zkoušku. Nechte si pomoci od profesionála.

Cena: Dohodou


1  2  další >

Zobrazuji 1 – 10 z celkem 14 inzerátů