Nabízím doučování Chrudim

Výpis inzerátů

Počítání Příkladů z Matematiky a Statistiky

včera, ekonomie, matematika, statistika, účetnictví, , , Cheb, Chomutov, Chrudim, Jablonec nad Nisou, Jeseník, Jičín, Jihlava,

Poskytuji výpočet příkladů z matematiky a statistiky, spolu s kompletním a srozumitelným postupem řešení každého příkladu. Vypočtené příklady Vám poslouží jako příprava na maturitu, písemku, přijímačky, test, zápočet či zkoušku. Nechte si pomoci od profesionála.

Cena: Dohodou


Doučování AJ, Hlinsko

30.11. 2016, angličtina, , , , Chrudim,

Nabízím doučování AJ pro žáky základních a středních škol (úroveň A1 - B2). Vlastním certifikát FCE a doučování se věnuji třetím rokem.

Cena: 120Kč/60min


Chcete se už konečně rozmluvit anglicky?

25.11. 2016, angličtina, , , , Celá Praha, Hradec Králové, Cheb, Chomutov, Chrudim, Jablonec nad Nisou, Jeseník,

Já jsem se to naučila při tříletém pobytu v New Jersey. Jako lektorka angličtiny se dnes a denně setkávám s lidmi, kteří mají slušné základy, ale bojí se mluvit. Proto jsem připravila e-book Jak se už konečně rozmluvit anglicky, který Vám pomůže získat potřebné ...

Cena: zDARma


Nabízím účinné doučování

22.11. 2016, angličtina, čeština, hudební výchova, pedagogika, , , Chrudim, Pardubice,

Dobrý den , nabízím kvalitní doučování . Týká se to anglického jazyka od základu až po maturitní aj . Další je český jazyk , hudebni nástroje kytara , flétna , klavír a pedagogika.

Cena: 200


Zkušený lektor s praxí

16.11. 2016, angličtina, , , , Chrudim, Pardubice,

Dobrý den, mám 10 let praxe s výukou, magisterské vzdělání z Velké Británie a 15 let jsem strávil ve světě. Rád učím zajímavou a poutavou formou a snažím se studenta motivovat, aby dosáhl svých cílů. Doučuji všechny úrovně - od začátečníků po pokročilé.

Cena: Dohodou


Nabízím doučování AJ a ČJ

14.11. 2016, angličtina, čeština, , , Chrudim,

Dobrý den , nabízím doučování Aj a Čj . Pro zájem neváhejte kontaktovat .

Cena: 150


Doučování AJ

12.11. 2016, angličtina, , Chrudim, Pardubice,

Nabízím doučovaní AJ (gramatika, mluvení) v okolí Chrudimi a Pardubic. Absolvovala jsem kurz AJ v Londýně, kde jsem po složení zkoušek získala diplom z gramatiky a mluvení. Také mám zkušenosti přímo z Anglie ve které jsem pobývala většinu roku. Doba výuky je 60 min.

Cena: 200 Kč/h/os


Chcete se už konečně rozmluvit německy?

1.11. 2016, němčina, , , , Celá ČR, Celá Praha, Hradec Králové, Cheb, Chomutov, Chrudim, Jablonec nad Nisou,

Učíte se německy už roky, ale když máte promluvit, tak to moc nejde? Takový problém má spousta lidí. Proto jsme připravily e-book Jak se už konečně rozmluvit německy, který si můžete stáhnout zdarma na našem webu. Najdete tam plno užitečných tipů a odkazů, ...

Cena: Zdarma


Profesionální Doučování Matematiky

29.10. 2016, matematika, , , Hradec Králové, Chrudim, Jičín, Kolín, Kutná Hora, Nymburk, Pardubice,

Nabízím doučování matematiky pro všechny, kteří upřednostňují kvalitu, profesionalitu a výsledky před cenou. Tel.: 722 588 378

Cena: 400 Kč/60 min.


Zkušený lektor AJ pro všechny úrovně

27.10. 2016, angličtina, , , , Chrudim,

Dobrý den, jmenuji se Ivan, učím angličtinu přes 10 let, mag. vzdělání z Velké Británie, 15 let pobyt ve světě. Doučím, případně naučím angličtinu na všechny úrovních - zač. až pokr., od zákl. po vys. školy.

Cena: Dohodou


1  2  další >

Zobrazuji 1 – 10 z celkem 18 inzerátů