Nabízím doučování portugalštiny

Výpis inzerátů

Brazilská portugalština

včera, portugalština, , , , Celá Praha,

Dobrý den. Nabízím hodiny brazilské portugalštiny pro začátečníky na Praze 1. Napište a domluvíme detaily. Těším se na nové studenty. Cena - 300 Kč.

Cena: V textu


Ciao! Hallo! Olá! - Nabízím doučování italštiny, angličtiny, němčiny a portugalštiny

18.1. 2017, angličtina, italština, němčina, portugalština, , , , Celá Praha,

Dobrý den, nabízím doučování italštiny, portugalštiny, angličtiny a němčiny. Z němčiny mám certifikát C1 a italštinu studuji na FF UK, mám za sebou několik pobytů na jazykových školách v Itálii :) Nabízím jak procvičení gramatiky, tak i konverzaci :) Budu ...

Cena: 200


Lekce Fj a brazilské Pj

18.1. 2017, francouzština, portugalština, , , , Celá Praha,

Vyučuji mnoho let francouzský jazyk. Studovala jsem na pedagogické fakultě. Mám vlastní pronajaté prostory pro výuku v centru. Také vyučuji brazilskou portugalštinu. Cena 300 Kč za 60 minut.

Cena: V textu


Francouzština a brazilská portugalština

18.1. 2017, francouzština, portugalština, , , , Celá Praha,

Dobrý den. Vyučuji a doučuji francouzský jazyk v centru Prahy. Také se věnuji výuce brazilské portugalštiny. Pokud máte zájem, napište mi email a uveďte své požadavky a jazykovou úroveň. Děkuji. Orientační cena 300 Kč za hodinu. Na výuku Vám vystavím doklad.

Cena: V textu


Výuka portugalštiny

18.1. 2017, portugalština, , , , Brno-město,

Nabízím individuální výuku portugalštiny všech úrovní v Brně. Gramatika, konverzace, příprava na zkoušky. Výuka přes Skype. Dlouhodobé zkušenosti, profesionální přístup, vysoká míra efektivnosti.

Cena: Dohodou


Brazilská portugalština pro začátečníky!

17.1. 2017, portugalština, , , , Celá ČR,

Dobrý den, jsem lektorka s bohatými zkušenosti s výukou jazyků a pokud máte zájem, budu vás učit portugalštinu. Umím a učím brazilskou portugalštinu. Těším se na vás. Vhodné i pro úplné začátečníky. Cena od 300 Kč za hodinu. Učím na Praze 1 či po skype.

Cena: V textu


Jazyky v centru Prahy

17.1. 2017, čeština pro cizince, francouzština, portugalština, španělština, , , , Celá Praha,

Nabízím výuku francouzsštiny, španělštiny, brazilské portugalštiny. Také výuku českého jazyka pro cizince. To vše v centru Prahy. Mám léta zkušeností, pedagogické vzdělání a spoustu trpělivosti. Cena cca 300 Kč za 60 minut.

Cena: cca 300


Individuální lekce brazilské portugalštiny!

16.1. 2017, portugalština, , , , Celá ČR,

Dobrý den. Lektorka s bohatými zkušenostmi nabízí hodiny brazilské portugalštiny. Osobně v centru Prahy a také po internetu odkudkoliv bez dojíždění! Ceny: Individuální lekce do 5 lekcí měsíčně 45 min 300,- Kč 60 min 400,- Kč 90 min 500,- Kč Individuální ...

Cena: V textu


Vyučuji i doučuji trpělivě

15.1. 2017, čeština pro cizince, francouzština, matematika, portugalština, španělština, , , , Celá Praha,

Vyučuji i doučuji trpělivě francouzštinu, češtinu, matematiku, španělštinu i portugalštinu. Mám mnohaleté zkušenosti s doučováním i výukou. Cena je dohodou. Napište mi prosím, jaká je Vaše představa, pokročilost v daném jazyce. Těším se na Vás! :-)

Cena: Dohodou


Brazilská portugalština

14.1. 2017, portugalština, , , , Celá Praha,

Dobrý den. Nabízím hodiny brazilské portugalštiny pro začátečníky na Praze 1. Napište a domluvíme detaily. Těším se na nové studenty. Cena - 300 Kč až 350 Kč.

Cena: V textu


1  2  3  4  5  6  další >

Zobrazuji 1 – 10 z celkem 58 inzerátů