Výhody registrace v seznamu lektorů

Jaké má registrace do seznamu lektorů výhody? Budete více vidět, budete moci podávat více inzerátů než nezaregistrovaní a budete mít větší přehled o úspěšnosti inzerátů díky administraci.

  • Kvalitní doučování je největší a nejstarší inzertní server specializovaný na doučování na českém Internetu.
  • Denně cca 1 500 lidí hledajících doučování a výuku. Reklama má 100 % cílenost. Ukázat obrázek vývoje návštěvnosti za září 2013 - na obrázku vyznačeno 9. září s  2 058 návštěvníky za den.
  • 1. místo na Seznamu na dotaz "doučování" - ukázat obrázek z 6. 1. 2010.
  • 1. místo na Google na dotaz "doučování" - ukázat obrázek z 6. 1. 2010.
  • 1. místa na Seznamu a Google na dotaz "doučování název-města" nebo "doučování předmět".
  • možnost podávat 1 inzerát denně do původní inzerce (neregistrovaní mohou podat 1 inzerát za 4 dny)
  • statistiky zobrazení a odpovědí u jednotlivých inzerátů, možnost mazat a obnovovat inzeráty (dostupné přes administraci u všech v minulosti podaných inzerátů - i před registrací)
  • podpora provozovatele při schvalování inzerátů - nevyhoví-li inzerát podmínkám, je napsán důvod

Přejít na registraci!

Cena registrace

Cena za roční registraci je 590 Kč. Žádné další poplatky neplatíte.

Na registraci Vám vystavíme fakturu. Jsme plátci DPH. Zdanění samotných příjmů z výuky je na Vás, nijak tuto záležitost nekontrolujeme.

Volitelně je možné si dokoupit balíček TOP za 1 400 Kč na rok. Cena za tento balíček se přičítá k ceně základní registrace. Balíčet TOP ovlivňuje řazení v seznamu lektorů - viz. níže.

Přejít na registraci!

Řazení v seznamu lektorů

V seznamu lektorů řadíme záznamy podle toho, jak dlouho jste v systému zaregistrováni. Čím dříve se zaregistrujete, tím výše budete v seznamu. Lektoři, kteří se zaregistrují v lednu 2010, budou výše, než lektoři, kteří se zaregistrují v červnu 2010, atd. Lektoři využívající balíček TOP mají před ostatními lektory v seznamu přednost, jejich inzeráty jsou navíc graficky zvýrazněny. V rámci TOP lektorů se opět řadí podle data a délky registrace.

Velkou část lektorů tvoří studenti, kteří po dokončení studia s lektorskou prací přestanou, neobnoví placenou registraci a ze seznamu budou odstraněni. Šance na vysoké umístění v seznamu tak je neustále, čím dříve se zaregistrujete, tím lépe.

Přejít na registraci!