Nabízím doučování společenské vědy

Výpis inzerátů

Příprava k maturitě, reparátu nebo přijímacím zkouškám

19.5. 2017, čeština, literatura, sloh, společenské vědy, , , , Celá Praha,

Nabízím přípravu z češtiny a společenských věd. Individuálně studenty připravuji skoro 10 let. Specializuji se na státní maturitu. Mohu nabídnout taktéž komplexní přípravné materiály. Jsem časově flexibilní.

Cena: Dohodou


Příprava k maturitě nebo reparát

16.5. 2017, čeština, dějepis, literatura, sloh, společenské vědy, , , , Celá Praha,

Nabízím přípravu k maturitě z češtiny, dějepisu nebo společenských věd. Individuálně studenty připravuji skoro 10 let. Specializuji se na státní maturitu. Mohu nabídnout taktéž komplexní přípravné materiály. Jsem časově flexibilní.

Cena: Dohodou


Nabízím doučování

11.5. 2017, angličtina, čtenářský deník, občanská nauka, ruština, společenské vědy, , , Pardubice,

Nabízím výuku angličtiny, ruštiny a dalších přdmětů. Výuka je možná u mně nebo na vámi zvoleném místě. Budu se na vás těšit.

Cena: Nabídněte


Výuka • Motivace • Doučování

9.5. 2017, čeština, fyzika, chemie, matematika, společenské vědy, , , Kladno,

Doučuji žáky základní, středních škol a gymnázií. Zabývám se také motivací a plánováním času. Opravuji a stylizuji různé práce. Lze také využít jako příprava na přijímací zkoušky na SŠ, gymnázia; maturitní zkoušku nebo opravnou zkoušku. Mou výhodou ...

Cena: 250,- Kč / 60min


Individuální výukou k vyššímu vzdělání

26.4. 2017, angličtina, čeština, společenské vědy, , , , Celá ČR,

Absolventka FF Univerzity Palackého s osvědčením o pedagogickém minimu a mnohaletou lektorskou praxí Vám nabízí doučování anglického jazyka (úroveň začátečník - středně pokročilý), jazyka českého a základů společenských věd. Všechny věkové kategorie. ...

Cena: 170/45minut


Doučování ČJ a ZSV

25.4. 2017, čeština, ekonomie, literatura, psychologie, společenské vědy, , , Šumperk,

Nabízím doučování českého jazyka s dlouholetou praxi ve školství. Úroveň ZŠ, SŠ, dále také doučování ZSV - Základu společenských věd, s přípravou k maturitě.

Cena: Dohodou


Doučování s přátelským přístupem!

23.4. 2017, angličtina, biologie, čeština, matematika, společenské vědy, , , Plzeň-město,

Zdravím, nabízím pomoc vesměs se vším učivem základní školy. Ráda pracuji s dětmi, mám nějaké zkušenosti a ráda pomůžu. Studuji víceleté gymnázium v Plzni, příští rok maturuji. V předmětech čj, aj, biologie, základy společenských věd nabízím pomoc ...

Cena: 100-150


Seminární práce

13.4. 2017, společenské vědy, , , , Celá ČR,

Nabízím napsání seminárních prací. Sama jsem napsala už několik prací různého typu a rozsahu (3-70 stran), které měly úspěch. Preferuji témata z humanitních předmětů. Vím, jak pracovat se zdroji, přílohami apod..

Cena: Dohodou


Výuka • Motivace • Doučování

12.4. 2017, čeština, fyzika, chemie, matematika, společenské vědy, , , Kladno,

Doučuji žáky základní, středních škol a gymnázií. Zabývám se také motivací a plánováním času. Opravuji a stylizuji různé práce. Lze také využít jako příprava na přijímací zkoušky na SŠ, gymnázia; maturitní zkoušku nebo opravnou zkoušku. Mou výhodou ...

Cena: 350 Kč / 60min


Výuka, doučování.

6.4. 2017, angličtina, čeština, chemie, matematika, společenské vědy, , , Kladno,

Doučuji žáky druhého stupně základních škol, studenty středních škol a gymnázií. Lze také využít jako příprava na přijímací zkoušky nebo maturitu. Zabývám se také motivací.

Cena: 350,- Kč


1  2  další >

Zobrazuji 1 – 10 z celkem 12 inzerátů