Nabízím doučování elektrotechniky

Výpis inzerátů

Nabízím doučování matematiky, fyziky a technických oborů

18.10. 2016, elektronika, elektrotechnika, fyzika, informatika, matematika, , , České Budějovice, Písek,

Dobrý den, jsem student VŠ oboru strojírenství a nabízím kvalitní doučování matematiky, fyziky, elektrotechniky a informatiky. Neváhejte mne kontaktovat, rád odpovím na veškeré dotazy ohledně doučování. Rád vyhovím Vaším požadavkům.

Cena: 150


Navrhované půjčování peněz lidem,

17.10. 2016, angličtina, bulharština, elektronika, elektrotechnika, španělština, , , , Celá ČR, Celá Praha, Benešov, Břeclav, Cheb, Plzeň-sever, Sokolov,

Jsem ředitel společnosti, a nabízejí půjčky na každou osobu, integrity a zdroje měsíčního příjmu. Nabídka půjčky pro 5000 kc 10.000.000 kc na úrokovou sazbou ve výši 2% ročně. Chci vyjasnit, že poskytování určitých dokumentů je nutné, avšak před přijetím ...

Cena: 10


Kvalifikovaná, aprobovaná výuka

17.10. 2016, angličtina, elektrotechnika, fyzika, chemie, matematika, , , , Celá Praha, Praha 5,

Kvalitní individuální intenzivní výuka-doučování:anglický jazyk+konverzace-příprava i na mezinárodní zkoušky;elektrotechnické předměty-také měření;fyzika;chemie;matematika.Výuka je možná také soboty a neděle.

Cena: Dohodou


Kvalifikovaná, aprobovaná výuka

12.10. 2016, angličtina, elektrotechnika, fyzika, chemie, matematika, , , , Celá Praha, Praha 5,

Kvalitní individuální intenzivní výuka-doučování:anglický jazyk+konverzace-příprava i k mezinárodním zkouškám;elektrotechnické předměty-také měření;fyzika;chemie;matematika. Výuka je možná také soboty a neděle.

Cena: Dohodou


Kvalifikovaná, aprobovaná výuka

7.10. 2016, angličtina, elektrotechnika, fyzika, chemie, matematika, , , , Celá Praha, Praha 5,

Kvalitní intenzivní individuální výuka-doučování:.anglický jazyk+konverzace-příprava i k mezinárodním zkouškám;elektrotechnické předměty-také měření;fyzika;chemie;matematika. Výuka je možná také soboty a neděle.

Cena: Dohodou


Instalace software a jeho kompilace, emulace či virtualizace

3.10. 2016, elektrotechnika, informatika, ostatní, programování, technologie, , , , Celá ČR, Celá Praha, Praha 1, Praha 10, Praha 2, Praha 3, Praha 8,

Našli jste zdrojové kódy k něčemu, co potřebujete zprovoznit, ale nevíte jak? Máte spustitelné soubory a instalátory pro jinou platformu? Chcete spustit programy pro windows na svém Mac booku, v OS X nebo čemkoli jiném? Nebo si snad jen chcete zahrát DOSové nebo televizní hry ...

Cena: 600Kč za hodinu


Kvalifikovaná, aprobovaná výuka

2.10. 2016, angličtina, elektrotechnika, fyzika, chemie, matematika, , , , Celá Praha, Praha 5,

Kvalitní individuální intenzivní výuka-doučování:anglický jazyk+konverzace-příprava i na mezinárodní zkoušky;elektrotechnické předměty-také měření;fyzika;chemie;matematika. Výuka je možná také soboty a neděle.

Cena: Dohodou


Kvalifikovaná, aprobovaná výuka

27.9. 2016, angličtina, elektrotechnika, fyzika, chemie, matematika, , , , Celá Praha, Praha 5,

Kvalitní individuální intenzivní výuka-doučování:anglický jazyk+konverzace-příprava i k mezinárodním zkouškám;elektrotechnické předměty-také měření;fyzika;chemie;matematika.Příprava ke všem zkouškám.Výuka také soboty a neděle.

Cena: Dohodou


Kvalifikovaná, aprobovaná výuka

22.9. 2016, angličtina, elektrotechnika, fyzika, chemie, matematika, , , , Celá Praha, Praha 5,

Kvalitní intenzivní individuální výuka-doučování:anglický jazyk+konverzace- příprava i na mezinárodní zkoušky;elektrotechnické předměty-také měření;fyzika;chemie;matematika. Výuka je možná také soboty a neděle.

Cena: Dohodou


Kvalifikovaná, aprobovaná výuka

17.9. 2016, angličtina, elektrotechnika, fyzika, chemie, matematika, , , , Celá Praha, Praha 5,

Kvalitní intenzivní individuální výuka-doučování:anglický jazyk+konverzace;elektrotechnické předměty-také měření;fyzika;chemie;matematika.Výuka také soboty a neděle.

Cena: Dohodou


1  2  3  další >

Zobrazuji 1 – 10 z celkem 21 inzerátů