Nabízím doučování cinstiny

Výpis inzerátů

Čínština pro začátečníky

17.9. 2017, čínština, Celá ČR, Ostrava-město,

Nabízím výuku čínštiny pro začátečníky v Ostravě. Možnost také výuky přes Skype.

Cena: 350 Kč / 60 min


Angličtina a čínština úvodní hodina zdarma

3.9. 2017, angličtina, čínština, , , Brno-město,

Angličtina a čínština pro studenty základních a středních škol. S výukou angličtiny mám zkušenosti nabízím jak procvičování gramatiky, tak konverzace. Čínština základy (výslovnost, psaní znaků a začátečnické fráze)

Cena: Dohodou


ŘEŠENÍ VAŠICH FINANČNÍCH STAROSTÍ

9.8. 2017, bulharština, čínština, ekonomie, elektrotechnika, francouzština, , , , Brno-město, Brno-venkov, Česká Lípa, České Budějovice, Havlíčkův Brod, Sokolov,

nabídka úvěru a financování: Potřebujete financování pro váš domov, pro vaše podnikání, pro auto koupit, koupit motocykl, pro vytváření své čisté společnosti, pro své osobní potřeby déle na pochybách. Poskytujeme osobní úvěry v rozmezí od 85000 až do ...

Cena: 1000


Výuka čínštiny nejen pro začátečníky

7.8. 2017, čínština, , , , Hradec Králové, Chrudim, Olomouc, Pardubice,

Nabízím doučování čínštiny, případně pomoc s plánováním cesty po Číně. S doučováním mám bohaté zkušenosti, v případě zájmu se na mne neváhejte obrátit s jakýmikoliv dotazy :)

Cena: Dohodou


Čínština Praha Angličtina a trochu Čeština

2.8. 2017, čínština, , , , Celá Praha,

Hi! Dobrý den! 您好! Jmenuju se Ashley. Jsem z Činy. Teď studuju Češtinu a bydlím v Praze. I'd like to teach children from 7 and adults as well. I'm a native speaker. There's no problem for me to teach biginners or advanced people:) Těším se na společné setkání !

Cena: 300Kč-500Kč za 60 minut


VÝUKA ČÍNŠTINY

23.7. 2017, čínština, , , , Hradec Králové,

Nabízím výuku čínštiny pro začátečníky či mírně pokročilé. Jsem studentka VŠ, obor Čínská filologie. Strávila jsem 1,5roku v Číně. Studiu se věnuji již několik let. Mám certifikát C1. Výuku nabízím i pro cizince.

Cena: 200/60min


1  

Zobrazuji 1 – 6 z celkem 6 inzerátů