Nabízím doučování chemie

Výpis inzerátů

Kvalifikovaná, aprobovaná výuka

včera, angličtina, elektrotechnika, fyzika, chemie, matematika, , , , Celá Praha, Praha 5,

Kvalitní individuální intenzivní výuka-doučování: .anglický jazyk+konverzace-příprava i k mezinárodním zkouškám .fyzika .chemie .matematika .elektrotechnické předměty- i měření Příprava ke všem zkouškám.Výuka je možná také v sobotu a neděli a o prázdninách.

Cena: Dohodou


Doučování, výuka.

včera, čeština, fyzika, chemie, matematika, , , Kladno,

Doučuji žáky základních škol, a studenty 1., 2. ročníků středních škol a gymnázií. Lze také využít jako příprava na přijímací zkoušky na SŠ, gymnázia nebo na opravné zkoušky. Jsem studentem. Buď dorazím k Vám nebo u mě. V odpoledních hodinách, každý den po domluvě.

Cena: 200


CHemie, Matematika a Fyzika

26.5. 2016, fyzika, chemie, matematika, , , , Celá Praha,

Absolvent Akademie Věd České Republiky - Ústav Organické Chemie a Biochemie. Dále VŠCHT (Ph.D. z Organické Chmeie). Doučuji aktivně 15 let (věk 35 let). Vyučoval jsem semináře na VŠCHT jmenovitě: Organicá chemie, Chemické výpočty a Bioorganická chemie. Loni jsem ...

Cena: 300 Kč / 60 min.


Doučování z fyziky, chemie či biologie

26.5. 2016, biologie, fyzika, chemie, , , Celá Praha,

Nabizim doucovani z fyziky, chemie ci biologie. Moznost pripravy na reparat, maturitu ci prijimacky. Trpelivost s vysvetlovanim samozrejmosti.

Cena: Dohodou


Doučování a příprava na reparát- M, Ch, F

26.5. 2016, fyzika, chemie, matematika, , , Frýdek-Místek,

Doučování z matematiky, chemie a fyziky pro žáky základních a studenty středních škol. Nabízím také přípravu na opravné zkoušky nebo na přijímací zkoušky na střední a vysoké školy.

Cena: 150 Kč/ 60 minut


Doučování Che,Ma, včetně reparátu

26.5. 2016, chemie, matematika, , , Celá Praha, Praha 4, Praha 5,

Hodiny jsou určeny všem, kteří neztratili chuť se učit a těm, kteří mají nějaký vztah k chemii. Jsem absolvent VŠCHT v Praze a Masarykovy SPŠCH, doučování chemie, matematiky se úspěšně věnuji již řadu let. Poskytnu dostatek prostoru pro odstranění elementárních ...

Cena: V textu


Příprava na podzimní opravné maturity, reparáty

25.5. 2016, chemie, matematika, , , Mladá Boleslav,

Dobrý den, jsem studentkou 4.ročníku Lékařské fakulty v Plzni a nabízím přípravu na podzimní opravné maturity nebo reparáty. V případě zájmu mě kontaktujte na sandra.hulkova@seznam.cz. Ohledně ceny, jednalo by se o 180Kč/60min.

Cena: 180Kč/60min


Doučování chemie Kolín

23.5. 2016, chemie, , , , Kolín,

Nabízím doučování chemie ZŠ, SŠ, VŠ specializace (podrobně pro VŠ): obecná a anorganická, organokovová chemie dále - organická chemie a organická syntéza, biochemie, analytická chemie; Absolvent SPŠCH Pardubice a Univerzity Pardubice; Kolín a blízké okolí; cena ...

Cena: 200/h


Doučím chemii

23.5. 2016, chemie, , , , Uherské Hradiště,

Nabízím výuku/doučování středoškolské i vysokoškolské chemie. Vystudoval jsem organickou chemii na UP v Olomouci společně s pedagogickým minimem.

Cena: Dohodou


Nabízím kvalitní doučování

22.5. 2016, angličtina, chemie, , , Uherské Hradiště,

Nabízím kvalitní doučování angličtiny a chemie na úrovni ZŠ a SŠ, možnost individuální výuky i ve skupinkách. S výukou na SŠ mám dlouholeté zkušenosti a kladnou odezvu, mám k dispozici spoustu materiálů k procvičování, mohu připravit i k maturitě.

Cena: dohodou


1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  další >

Zobrazuji 1 – 10 z celkem 134 inzerátů