Nabízím doučování chemie

Výpis inzerátů

Doučování Z M, CH, FY, ČJ PRO ZŠ i SŠ

včera, biologie, čeština, fyzika, chemie, matematika, , , Pardubice,

Nabízím doučování z matematiky a českého jazyka (lze pojmout i jako přípravu na přijímací zkoušky na SŠ), chemie a fyziky. S individuálním doučováním mám několik let zkušenosti, doučuji v Pardubicích a blízkém okolí.

Cena: 150 Kč/hod


Kvalifikovaná aprobovaná výuka

včera, angličtina, elektrotechnika, fyzika, chemie, matematika, , , , Celá Praha, Praha 5,

Kvalitní individuální intenzivní výuka-doučování:anglický jazyk+konverzace-příprava i k mezinárodním zkouškám;elektrotechnické předměty-také měření;fyzika;chemie;matematika.Příprava ke všem zkouškám.Výuka může být také v sobotu a v neděli.

Cena: Dohodou


M,F,Ch od středoškolských profesorů

včera, fyzika, chemie, matematika, , , , Celá ČR,

Jsme opravdoví učitelé z pražských středních škol a gymnázií. Časy a místa doučování jsou velmi flexibilní! Garantujeme, že Vaše cena za 60 min výuky nepřesáhne 300 Kč! Kontaktujte nás pro více informací.

Cena: Max 300 Kč


Doučování chemie ZŠ, příp. SŠ

včera, chemie, , , Frýdek-Místek, Ostrava-město,

Nabízím doučování chemie pro ZŠ, případně SŠ. Jsem studentem gymnázia s důrazem na výuku přírodních věd v posledním ročníku. S doučováním mám již zkušenosti. Cena je hodinová a bez nákladů na dopravu.

Cena: 150


Doučím k přijímačkám na LF MU A LF UP

25.2. 2017, biologie, fyzika, chemie, , Brno-město,

Jsem studentem 1. ročníku oboru Všeobecné lékařství v Brně a nabízím doučování výše uvedených předmětů k přijímacím zkouškám na lékařskou fakultu. Letos jsem se umístil mezi nejlepšími uchazeči, např. v Brně v pořadí na 4. - 5. místě, v Olomouci ...

Cena: 150 Kč/60 minut


Doučování CHEMIE či FYZIKY

23.2. 2017, biologie, fyzika, chemie, , , , Brno-město, Brno-venkov,

Ahoj, máš před maturitou z chemie/fyziky, před důležitou písemkou, nebo se s chemií/fyzikou nekamarádíš dlouhodobě? :) Určitě mi napiš, spolu všechno zvládneme a ještě Tě to bude bavit! Doučuji již šestým rokem, učivo umím vysvětlit lidsky, jsem trpělivá ...

Cena: Dohodou


Přípravné kurzy na SŠ a VŠ

23.2. 2017, angličtina, biologie, fyzika, chemie, matematika, , , , Celá Praha, Praha 10,

Čekají vás příští rok přijímací zkoušky na gymnázium? Chcete si být jisti, že pro své přijetí uděláte maximum? Pak neváhejte a přihlaste se do našich kurzů, zbývají jen poslední volná místa! Rodinná škola s kvalifikovanými a zkušenými lektory nabízí ...

Cena: dle typu kurzu


Nabízím doučování

23.2. 2017, chemie, matematika, , , Brno-město,

Jsem studentkou pedagogické fakulty s oborem Matematika a Chemie v Brně. Jsem schopna vysvětlit ucivo pro základní a střední školy a v rámci mezí i učivo pro vysoké školy. Doučování si individuálně domluvíme.

Cena: 150Kc


Doučování v Brně

23.2. 2017, angličtina, biologie, chemie, matematika, , , , Brno-město,

Jsem studentka 3. ročníku všeobecného lékařství a nabízím doučování různých předmětů hlavně pro základní, ale i střední školy, případně doučování některých předmětů medicíny.

Cena: dohodou


Doučování chemie a biologie

22.2. 2017, biologie, chemie, , , , Celá Praha,

Nabízím doučování z chemie, případně i biologie či somatologie. Jsem studentem 4. ročníku lékařské fakulty. Doučování se hodí jak pro běžný školní den, k maturitě, i k přijímacím zkouškám na vysoké školy, hlavně lékařské fakulty.

Cena: 150-200


1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  další >

Zobrazuji 1 – 10 z celkem 147 inzerátů