Nabízím doučování České Budějovice

Výpis inzerátů

DOUCOVANI FYZIKY A MATEMATIKY

včera, fyzika, matematika, , , České Budějovice,

Nabizim doucovani matematiky a fyziky na urovni SŠ a VŠ. Bydlim v Trebine. Nemohu dojizdet kvuli detem. Doucovani bude u me doma v Třebíne. Cas je podle vzajemne dohody. Cena je za hodinu.

Cena: 200


Kvalitní Doučování Matematiky přes Skype

včera, matematika, , , Celá ČR, Celá Praha, České Budějovice, Hradec Králové, Olomouc, Ostrava-město, Plzeň-město,

Nabízím doučování matematiky přes Skype s dlouholetými zkušenostmi. Připravuji na zkoušky, přijímačky, maturity, písemky. Ať jste odkudkoliv, zapněte svůj počítač a doučování může začít! Kontakt: 722 588 378

Cena: 350 Kč/60 min.


Výuka jazyků

včera, angličtina, chorvatština, italština, , , , České Budějovice, Písek, Strakonice,

Kvalifikovaná lektorka s dlouholetou praxí nabízí výuku anglického,italského a chorvatského jazyka pro firmy i veřejnost. Zároveň zajišťuji překlady a tlumočení v daných jazycích. Těším se na případnou spolupráci.

Cena: Dohodou


Doučování chemie

20.10. 2016, chemie, , , , České Budějovice,

Nabízím doučování chemie pro ZŠ, SŠ i VŠ, přípravu na maturitu a příjímací zkoušky. Státnice z chemie, sedmiletá praxe v oboru.

Cena: 200,- /60 min.


NABÍZÍM DOUČOVÁNÍ - MATIKA, FYZIKA, ČEŠTINA ...

20.10. 2016, čeština, fyzika, matematika, , , České Budějovice,

Jsem studentkou 3. ročníku gymnázia a nabízím doučování všech předmětů (převážně matematiky a fyziky) pro žáky ZŠ, případně prvních ročníků SŠ, jak jednorázovou, tak dlouhodobou formou. Možnost doučování v odpoledních hodinách od neděle do čtvrtka. ...

Cena: 100 kč za hodinu


Statistika vyučovaná na VŠTE a JČU

20.10. 2016, statistika, , České Budějovice,

Nabízím doučování statistiky vyučované na VŠTE a na JČU. Mám spoustu svých vlastních materiálů - např. na zápočty na VŠTE, zkouškový materiál na VŠTE. Žádné materiály kolující na Fb školy s nesčetným množstvím chyb. Množstevní slevy při více než 5 hodinách...

Cena: Dohodou


Doučování českého jazyka a literatury

18.10. 2016, čeština, čeština pro cizince, , , České Budějovice,

Zdravím, jsem studentkou českého jazyka a literatury v navazujícím magisterském ročníku Pedagogické fakulty. Doučováním ČJ se již nějaký čas zabývám. Ráda Vám pomůžu s jakoukoliv problematikou.

Cena: 150


Nabízím doučování anglického jazyka

18.10. 2016, angličtina, , , , České Budějovice,

Nabízím doučování anglického jazyka pro kohokoliv, kdo má zájem tento jazyk vylepšit. Byla jsem studentkou jazykového gymnázia, kde jsem získala certifikát úroveň B2 (First Certificate in English-FCE). Nyní jsem studentkou 2. ročníku vysoké školy. Procvičíme ...

Cena: 120/hod


Nabízím doučování matematiky, fyziky a technických oborů

18.10. 2016, elektronika, elektrotechnika, fyzika, informatika, matematika, , , České Budějovice, Písek,

Dobrý den, jsem student VŠ oboru strojírenství a nabízím kvalitní doučování matematiky, fyziky, elektrotechniky a informatiky. Neváhejte mne kontaktovat, rád odpovím na veškeré dotazy ohledně doučování. Rád vyhovím Vaším požadavkům.

Cena: 150


Doučování italštiny

17.10. 2016, italština, , , , Celá Praha, České Budějovice,

Nabízím doučování italštiny od úplných začátečníků až po pokročilé. Mám vystudovánu Italianistiku na bakalářském stupni na Univerzitě Karlově a za sebou také roční studijní stáž v italské Veroně. Neváhejte mne kontaktovat, na případnou spolupráci se těším.

Cena: 400-500


1  2  3  4  5  6  7  8  9  další >

Zobrazuji 1 – 10 z celkem 82 inzerátů